تبلیغات
\ } \ } ماسک مو لوریس - ماسک مو ی میوه لوریس- نرم کننده و براق کننده fruit cocktail


40000 تومان


نرم‌ كننده و براق‌كننده مناسب برای انواع موها

ویتامینه مو FRUIT COCKTAIL ماسک موی میوه ، رفع عوارض ناشی از دوران بارداری ، نرم کننده ، تقویت کننده و براق‌کننده مو ، ضد سفید شدن مو ، مناسب برای انواع موها ، برگرفته از عصاره میوه ها ی استوایی + ZINK

...(( ماسک مو عصاره میوه ها ))...
ماسک مو ی ویتامینه LORYS لوریس ، با دارا بودن عصاره میوه ها ی گوناگونی همچون شاتوت ، پرتقال ، لیمو ، آناناس و دانه های روغنی همچون گردو و بادام منبع اصلی "ویتامین" های A ، E ، C ، B و املاح معدنی نظیر سدیم ، پتاسیم ، کلسیم ، روی و آنتوسیانین می باشد که سبب ترمیم شکاف کوتیکول روی موها و تغذیه آنها شده و با حفظ رنگدانه های مو از پیری زودرس در سلول های مو یا سفیدی مو جلوگیری می کند .
همچنین ویتامینه مو ی لوریس ، دارای عناصر ضدناراحتی پوست سر بوده و آنتی‌باکتریال است و نیز با بهره‌گیری از ترکیبات مغذی و نرم‌کننده میوه‌هایی همچون آووکادو و چامومیلا و ... ، درمانی است مناسب برای موهایی که سلامت و درخشندگی خود را به علل گوناگونی از قبیل بارداری ، استرس ، اشعه آفتاب و ... از دست داده‌اند .
این ماسک مو ، نرمی ، لطافت و درخشندگی را برای "موها" به ارمغان می‌آورد .
...(( ماسک نرم کننده مو ))...
برخی خواص این ماسک میوه ای ویتامینه مو :
1- قدرت نرم کنندگی عالی
2- قدرت تقویت کنندگی بالا
3- فیل تر UVA و UVB
4- ضد پیری زودرس مو ها ( سفیدی زودرس )
5- رفع عوارض مو ، بخصوص عوارض ناشی از دوران بارداری

نحوه استفاده :
پس از شامپو کردن موها ، آنهارا با مقداری از ویتامینه موی lorys ، آغشته کرده و به مدت 2دقیقه ، "پوست سر"، ریشه مو ، ساقه "مو" و نوک موهای خود را ماساژ دهید ؛ سپس با آب ولرم آبکشی نمایید .

40000 تومان


برچسب ها: کراتینه، کریستال، ماسک کریستال، مواد کراتینه، کراتین، مواد کریستال، مواد صاف کننده،
ارسال توسط بهار بهار
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ